Jarosławscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj rano w Makowisku. Kierujący seatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z daewoo. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, kierowca i pasażer matiza. Na szczęście obrażenia jakich doznali, okazały się niegroźne.

Wczoraj przed godz. 6, dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Makowisku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 52-letni mieszkaniec gminy Laszki, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu daewoo, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. W wypadku ucierpiały 2 osoby – kierujący daewoo, 26-letni mieszkaniec gminy Wiązownica oraz pasażer tego pojazdu. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala na badania. Kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz biorących w nim udział pojazdów. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źr. KPP Jarosław