Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło dziś rano w Makowisku. Jak wstępnie ustalono kierujący fordem na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu gdzie pojazd dachował. 49-letni mężczyzna zginął na miejscu, 30-latek, który podróżował fordem został przewieziony do szpitala.

Około godz. 6, dyżurny z Jarosławia odebrał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w Makowisku. Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem mondeo, jadąc od strony Lubaczowa w kierunku Jarosławia, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował.

W wyniku zdarzenia, na miejscu zginął 49-letni mieszkaniec gminy Laszki, który prawdopodobnie kierował fordem. 30-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Laszki, który podróżował fordem, doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci wraz z prokuratorem. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego wypadku.

źr. KPP Jarosław