Strona główna ROPCZYCE Magiczny dom w Ociece. Rozbłyska tysiącami światełek

Magiczny dom w Ociece. Rozbłyska tysiącami światełek [foto, video]

0
Reklama

W Ociece w powiecie rozpczycko-sędziszowskim do domu państwa Kluków, tuż po zapadnięciu zmroku, zjeżdżają się widzowie z całego niemal Podkarpacia. Pod adresem Ocieka 158 znajduje się prawdopodobnie najpiękniej i najjaśniej oświetlony świątecznymi lampkami dom w okolicy.

Pan Krzysztof Kluk, właściciel posiadłości, powiedział nam, że dom oświetla na czas Bożego Narodzenia od niemal 20 lat. Od 4 lat świąteczne iluminacje są otwarte dla zwiedzających, a dodatkowo podczas zwiedzania każdy może wesprzeć szczytny cel- Fundację Słoneczko, która pomaga nieuleczalnie chorym.

Reklama

W tym roku w posiadłości państwa Kluków rozbłysło niemal 60 tys. światełek. Pan Krzysztof sam przygotowuje dekoracje, bardzo lubi spędzać wolny czas przy światełkach i przygotowywaniu ich.

W tym roku w ogrodzie obok domu można zobaczyć renifery, bałwanka, bombki, gwiazdki. Oświetlone zostały także maszyny- koparka i ciągnik, a na podwórku stanął wóz z Mikołajem.

Oświetlenie świąteczne można zwiedzać codziennie do 20 stycznia. Rodzina przyzwyczaiła się już, że zwiedzający spacerują po podwórku Kluków. Miło witają gości czasem z dalekich zakątków Polski, ciesząc się, że ich praca i hobby są docenione.

Poprzedni artykułNiezwykła duża ruchoma szopka w Różance [foto, video]
Następny artykułSylwester w regionie bez groźniejszych wypadków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!