Strona główna POLITYKA Maciej Masłowski przekazuje swoje poparcie Marcinowi Warchołowi

Maciej Masłowski przekazuje swoje poparcie Marcinowi Warchołowi

0
Reklama

Maciej Masłowski wycofuje swój start w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Podczas dzisiejszej konferencji przekazał swoje poparcie ministrowi Marcinowi Warchołowi.

24 marca relacjonowaliśmy konferencję prasową podczas, której Maciej Masłowski przedstawił swój program wyborczy. Dziś były poseł Kukiz’15 pojawił się na briefingu prasowym innego kandydata- Marcina Warchoła informując, że wycofuje swój start w wyborach i przekazuje swoje poparcie wiceministrowi sprawiedliwości.

Na początku briefingu Warchoł zaznaczył, że zgodą należy Rzeszów budować, po czym przekazał głos Masłowskiemu. Ten wyjawił, że od wielu tygodni trwały jego rozmowy z różnymi kandydatami.

Reklama

Bo dla mnie w tych wyborach najważniejszy jest Rzeszów. Natomiast miałem swoje postulaty. Dwa tygodnie temu przedstawiłem filary mojego programu. Uważam, że powinniśmy na nich budować przyszłość Rzeszowa.

Masłowski poinformował też, że podczas rozmowy z Warchołem doszli do porozumienia, że mają wiele punktów wspólnych w swoich programach: praca uczelniana, monorail oraz windy.

Według niego najlepiej będzie, jeśli te postulaty zrealizować będzie mógł kandydat, który ma największe szanse na wygraną wyborów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!