Strona główna POLITYKA Maciej Masłowski przekazuje swoje poparcie Marcinowi Warchołowi

Maciej Masłowski przekazuje swoje poparcie Marcinowi Warchołowi

378
0

Maciej Masłowski wycofuje swój start w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Podczas dzisiejszej konferencji przekazał swoje poparcie ministrowi Marcinowi Warchołowi.

24 marca relacjonowaliśmy konferencję prasową podczas, której Maciej Masłowski przedstawił swój program wyborczy. Dziś były poseł Kukiz’15 pojawił się na briefingu prasowym innego kandydata- Marcina Warchoła informując, że wycofuje swój start w wyborach i przekazuje swoje poparcie wiceministrowi sprawiedliwości.

Na początku briefingu Warchoł zaznaczył, że zgodą należy Rzeszów budować, po czym przekazał głos Masłowskiemu. Ten wyjawił, że od wielu tygodni trwały jego rozmowy z różnymi kandydatami.

Bo dla mnie w tych wyborach najważniejszy jest Rzeszów. Natomiast miałem swoje postulaty. Dwa tygodnie temu przedstawiłem filary mojego programu. Uważam, że powinniśmy na nich budować przyszłość Rzeszowa.

Masłowski poinformował też, że podczas rozmowy z Warchołem doszli do porozumienia, że mają wiele punktów wspólnych w swoich programach: praca uczelniana, monorail oraz windy.

Według niego najlepiej będzie, jeśli te postulaty zrealizować będzie mógł kandydat, który ma największe szanse na wygraną wyborów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here