Strona główna JASŁO Łysa Góra, Jasło: Zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba ranna

Łysa Góra, Jasło: Zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba ranna

0

Na drodze wojewódzkiej nr 993, zderzyły się trzy samochody – dwie ciężarówki oraz samochód osobowy. W zdarzeniu ranna została jedna osoba.


Wczoraj około godz. 10, do dyżurnego jasielskiej komendy Policji wpłynęło zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o groźnie wyglądającym zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 993, w Łysej Górze. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili jego przebieg. Z dotychczasowych informacji wynika, że kierujący ciężarowym manem wraz z naczepą, 49-letni obywatel Rumunii, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Dukli podjął manewr wyprzedzania ciężarowego renault. Podczas tego manewru z drogi podporządkowanej wyjechał na drogę wojewódzką osobowy hyundai, którym kierowała 49-letnia kobieta. Kierowany przez 49-letniego mężczyznę zestaw pojazdów po zderzeniu z osobówką, uderzył w wyprzedzanego renault i zjechał do przydrożnego rowu.
Do jasielskiego szpitala przewieziono kierującą hyundaiem. Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
źr. KPP Jasło 

Poprzedni artykułRzeszów: Dwie osoby zginęły na przejeździe kolejowym
Następny artykułKolbuszowa: Strażacy ujęli uciekającego pijanego kierowce