Strona główna RZESZÓW LuxeLike Profesjonalna Firma Sprzątająca!

LuxeLike Profesjonalna Firma Sprzątająca!

0
Designer armchair in luxury living room interior
Reklama

Profesjonalne sprzątanie
Zależy Ci na dokładnym sprzątaniu domu lub mieszkania? Mieszkasz w Jarosławiu, Kolbuszowej, Leżajsku, Rzeszowie, Stalowej Woli, Łańcucie lub w którejś z sąsiadującej z wymienionymi miastami miejscowości podkarpackiej? Chcesz, aby Twoja przestrzeń mieszkalna lub biurowa cieszyła oko nienaganną czystością, była bezpieczna i przyjazna dla Twojego zdrowia, innych domowników, w tym zwierząt domowych lub pracowników? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zadbamy o to, aby Twój dom, mieszkanie lub biuro szybko stało się czyste i piękne. Stosujemy rozwiązania ekologiczne, polecane dla alergików i młodych rodziców. Jeśli chcesz utrzymywać perfekcyjny porządek w przestrzeni, w której przebywasz, zapoznaj się ze szczegółami oferty, a potem skontaktuj z naszym przedstawicielem. Możliwe są usługi dodatkowe.
Sprzątanie domów
Oferujemy sprzątanie domów na terenie miast takich jak: Jarosław, Kolbuszowa, Leżajsk, Rzeszów, Stalowa Wola i Łańcut. Dzięki nam Twoja kuchnia, sypialnia, łazienka, pokój dzienny czy przedpokój będą lśnić czystością i zachwycać estetyką przestrzeni. Sprawnie i efektywnie usuniemy zabrudzenia z każdej powierzchni!
Sprzątanie mieszkań
Nie masz czasu na porządki, a zależy Ci na czystym mieszkaniu? Nie przejmuj się! Skorzystaj z usług firmy Luxe Like, specjalizującej się w sprzątaniu mieszkań! Dzięki nam Twoje pomieszczenia odzyskają dawny blask. Z pewnością będziesz zadowolony z oferowanych przez nas usług. Jesteśmy także otwarci na indywidualne oczekiwania.
Tutaj znajdziesz dokładny opis tego, w jaki sposób zajmiemy się Twoim domem.
Podane ceny są cenami szacowanymi i mają charakter poglądowy. Stawiamy duży nacisk na indywidualny kontakt z klientem i jesteśmy w stanie wynegocjować stawki dopasowane do Twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami w celu darmowej wyceny usługi w Twoim domu.
LuxeLike Agnieszka Dąbek
ul. Podolszyny 17
37-300 Leżajsk
+48 793 391 007
biuro@luxelike.pl

Reklama