Strona główna DĘBICA Latoszyn uzdrowiskiem! Na początek koncert Sławomira

Latoszyn uzdrowiskiem! Na początek koncert Sławomira

0
Reklama

Pierwszy weekend sierpnia to wielkie święto dębickiej gminy. Zakład Przyrodoleczniczy w Latoszynie stanie się Uzdrowiskiem. Zgodnie z przepisami tzw. „ustawy uzdrowiskowej” działalność lecznicza tego typu musi być prowadzona w lokalizacjach, które otrzymają status uzdrowiska. Starania o przydzielenie tego tytułu i korzyści z niego wynikających trwały kilka lat. Proces spowolniły plany związane ze złożami gazu w okolicy. Po wydzieleniu tych obszarów z sołectw Latoszyn i Podgrodzie oraz spełnieniu licznych wymogów uzdrowisko będzie mogło oficjalnie ruszyć.

Jako że takie miejsce jest nie tylko odpoczynkiem dla ciała ale też dla ducha, na inaugurację jego funkcjonowania zaplanowano na pierwszy weekend sierpnia wydarzenia kulturalne. Na stadionie w Podgrodziu w sobotę i niedzielę od godz. 17 zaplanowano koncerty, a po nich zabawy taneczne.

Reklama

W sobotę 5 sierpnia w ramach koncertów odbędzie się Festiwal Hip-Hopu, a nazajutrz o tym czasie wystąpią: Marcin Zawora, damianKA, oraz gwiazda wieczoru Sławomir.

Organizatorzy: Uzdrowisko Latoszyn, Stowarzyszenie „Nakręceni na kulturę” oraz Gmina Dębica liczą na wysoką frekwencję

Poprzedni artykułKolejny remis. Stal Mielec ze wsparciem fanów (foto)
Następny artykułNie zatrzymał się do kontroli. Był pijany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!