Strona główna BIESZCZADY Kwiecień plecień. W Bieszczadach sypie śnieg

Kwiecień plecień. W Bieszczadach sypie śnieg

0
Fot. Marcin Scelina , Nadleśnictwo Baligród
Reklama

Nadleśnictwo Baligród zamieściło w sieci zdjęcia, na których uchwycono zimową scenerię bieszczadzkich lasów. Leśnicy podali, że właśnie w naszych podkarpackich górach sypie śnieg.

Zima, mimo iż zakończyła się miesiąc temu, wciąż daje o sobie znać. Na sobotę synoptycy zapowiadają przymrozki w niemal całym kraju.

Reklama

W nadchodzącym tygodniu nadal chłodno, nocami w znacznej części kraju spodziewane są przymrozki. Opady występować będą niemal codziennie, ale ich największa ilość przewidywana jest na weekend. Od niedzieli, oprócz deszczu, możliwe są też opady deszczu ze śniegiem lub samego śniegu– podaje IMGW.

Jaka pogoda na najbliższe dni?

20/21 – 21.04 (sobota/niedziela – niedziela)Zachmurzenie duże. Temperatura minimalna od 2°C do 3°C, w rejonach podgórskich od -1°C do 1°C. Temperatura maksymalna od 7°C do 10°C, w rejonach podgórskich od 4°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

21/22 – 22.04 (niedziela/poniedziałek – poniedziałek)Zachmurzenie duże. Temperatura minimalna od 3°C do 4°C, w rejonach podgórskich od -1°C do 2°C. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C, w rejonach podgórskich od 6°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, z kierunków północnych.

22/23 – 23.04 (poniedziałek/wtorek – wtorek)Zachmurzenie duże. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C, w rejonach podgórskich od -1°C do 1°C. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C, w rejonach podgórskich od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

23/24 – 24.04 (wtorek/środa – środa)Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C, w rejonach podgórskich od 1°C do 3°C. Temperatura maksymalna od 14°C do 16°C, w rejonach podgórskich od 11°C do 13°C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków wschodnich.

24/25 – 25.04 (środa/czwartek – czwartek)Zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C, w rejonach podgórskich od 4°C do 6°C. Temperatura maksymalna od 16°C do 19°C, w rejonach podgórskich od 13°C do 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!