Strona główna KOLBUSZOWA Kupiła przez Internet rower. Okazało się, że był kradziony

Kupiła przez Internet rower. Okazało się, że był kradziony

0
Rower - zdjęcie poglądowe
Reklama

Mieszkanka powiatu kolbuszowskiego kupiła przez Internet rower. Kiedy rozpakowała przesyłkę, okazało się że jednoślad posiada wiele uszkodzeń. Kiedy kontakt z nieuczciwym sprzedawcą się urwał, powiadomiła Policję. Jak ustalono, rower który kupiła, kilka tygodni wcześniej został skradziony mieszkańcowi Poznania.

Kilka tygodni temu do komendy zgłosiła się mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która powiadomiła, że została oszukana podczas zakupu roweru. Z relacji kobiety wynikało, że zainteresowała się ofertą sprzedaży roweru opublikowaną na jednym z portali zakupowych. Po ustaleniu szczegółów transakcji, zdecydowała się na zakup.

Reklama

Kiedy odebrała i rozpakowała paczkę, okazało się, że rower posiada wiele uszkodzeń, o których sprzedawca jej nie poinformował. Ponieważ kontakt ze sprzedawcą się urwał, oszukana kobieta złożyła zawiadomienie o przestępstwie.

Z przekazanych przez nią informacji wynikało, że w Internecie zauważyła ogłoszenie o kradzieży podobnego roweru. Policjanci idąc tym tropem skontaktowali się z autorem anonsu. Mieszkaniec Poznania potwierdził, że pod koniec czerwca, na jednym z poznańskich osiedli skradziono mu rower. Po ustaleniu szczegółów, okazało się, że to ten sam rower, który trafił do mieszkanki powiatu kolbuszowskiego.

Rower został zabezpieczony, a w sprawie toczy się postępowanie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!