Strona główna KROSNO Krosno: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych przyjazna pracownikom

Krosno: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych przyjazna pracownikom

0
Reklama

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie znalazła się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”, organizowanego przez NSZZ „Solidarność” pod patronatem Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. To już X edycja tego konkursu.


Spośród 36 pretendentów wyłoniono 27 firm i organizacji, wśród których, prócz krośnieńskiej RDLP, znalazła się również dyrekcja Lasów Państwowych z Katowic.
– Kryteria wyboru obejmowały m.in.: standardy przestrzegania przez pracodawcę prawa pracy, stosowane formy zatrudnienia, swobodę działania związków zawodowych, funkcjonowanie rad pracowników, przeciwdziałanie zjawiskom mobbingu – wylicza Grażyna Zagrobelna, dyrektor RDLP w Krośnie. – To bardzo cieszy, że dostrzeżono w nas firmę, która spełnia najwyższe wymogi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracy i stabilność zatrudnienia.
Przedstawiciele wyróżnionych firm spotkali się na gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie 26 lutego 2018 roku, gdzie z rąk Andrzeja Dudy, Prezydenta RP, otrzymali prestiżowe statuetki.

źr. RDLP Krosno 

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułPolitechnika Rzeszowska otwiera nowe kierunki: zarządzanie w sporcie i biogospodarka
Następny artykułIdzie zmiana, pogoda na najbliższe dni