Strona główna KROSNO Krosno promuje picie wody z kranu

Krosno promuje picie wody z kranu

0
Reklama

Krośnieński Holding Komunalny i Wodociągi Krośnieńskie w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej zachęcają mieszkańców Krosna i okolicznych gmin do picia wody z kranu. Kampanii towarzyszy hasło – „Krośniczanka. Czysta i zdrowa woda kranowa”.

Picie wody z kranu jest jednym z codziennych nawyków, które mają bezpośredni wpływ na polepszenie warunków życia mieszkańców – zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym.

Reklama

Kampania promocyjna, prowadzona w mediach społecznościowych, ma zachęcić mieszkańców Krosna oraz okolicznych gmin, do których Wodociągi Krośnieńskie dostarczają wodę, do wybrania Krośniczanki – czystej i zdrowej wody kranowej – jako podstawowego napoju gaszącego pragnienie.

Celem kampanii jest zainicjowanie postrzegania picia krośnieńskiej kranówki jako: zachowania ekologicznego, zachowania ekonomicznego, alternatywy dla wody butelkowanej. Promocja wszelkich działań mających na celu wzbudzenie potrzeby lub utrwalenie zachowań proekologicznych jest kluczowa dla rozwoju społeczeństwa w poszanowaniu dla wartości związanych z ochroną środowiska naturalnego.

W 2022 r. Krośnieński Holding Komunalny uzyskał prawo ochronne Urzędu Patentowego RP na znak towarowy „Krośniczanka. Czysta i zdrowa woda kranowa”.

źr. UM Krosno

Poprzedni artykułMiał ponad 3 promile. Zatrzymali go świadkowie
Następny artykuł5-latek zaplątany w pasy bezpieczeństwa zaczął się dusić. Na pomoc ruszyli strażnicy graniczni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!