Strona główna JASŁO Krajowice, Jasło: Śmiertelny wypadek. Nie żyje młoda kobieta

Krajowice, Jasło: Śmiertelny wypadek. Nie żyje młoda kobieta

0

Jasielscy policjanci wraz z prokuratorem pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę przed godziną 18 na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. Kierująca osobowym renault, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z ciężarowym mercedesem. W wypadku zginęła 21-letnia kobieta, kierująca renault. Pasażerka samochodu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.


Do wypadku doszło w sobotę około godziny 17:40 na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym renault, jadąc w kierunku Tarnowa, na łuku drogi straciła kontrolę nad samochodem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym marki Mercedes po czym zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku zginęła 21-letnia kierująca renault. Pasażerka pojazdu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.
Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali technik kryminalistyki oraz funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody. Sporządzili także dokumentację fotograficzną.
Droga krajowa była przez kilka godzin całkowicie zablokowana.
Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.
źr. KPP Jasło 

Poprzedni artykułI Liga: Lider tabeli Raków Częstochowa pokonany przez Stal Mielec
Następny artykułZNP informuje: Od jutra strajk generalny nauczycieli