Strona główna RZESZÓW Koncert Cleo oraz Piknik Rodzinny na osiedlu Drabinianka

Koncert Cleo oraz Piknik Rodzinny na osiedlu Drabinianka

0
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury oraz Rada Osiedla Drabinianka zapraszają mieszkańców na Piknik Rodzinny na Osiedlu Drabinianka, który odbędzie się w niedzielę 27 września 2020 roku na placu między ul. Graniczną i ul. Zieloną w Rzeszowie. Główną atrakcją imprezy będzie koncert znanej polskiej piosenkarki Cleo.
Piknik Rodzinny na osiedlu Drabinianka to zwycięskie zadanie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Wydarzenie ma na celu zachęcić mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, ich wzajemną integrację oraz zagospodarowanie czasu wolnego.
Od godziny 14:00 do godziny 17:00 na dzieci czekać będą darmowe urządzenia rekreacyjne oraz animacje z Centrum Zabaw Fantazja, natomiast od godziny 19:30 odbywać będą się występy artystyczne. Na scenie zaprezentują się: instruktor zajęć muzycznych w Rzeszowskim Domu Kultury – Marcin Florczak, finalistki The Voice Kids – Wiktoria Zwolińska i Natalia Kawalec oraz gwiazda wieczoru – Cleo.
Cleo jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci. Jej profile społecznościowe zgromadziły ponad półtora miliona fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 200 milionów razy. Odkryta przez Donatana, wydała w 2013 roku singiel „My Słowianie”, który stał się jednym z największych hitów radiowych i internetowych, natomiast w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Rozpoczęcie koncertu Cleo w ramach Pikniku Rodzinnego na osiedlu Drabinianka zaplanowano na godzinie 21:00.
Organizatorzy proszą o przestrzeganie obowiązujących wytycznych sanitarnych oraz zasłonięcie ust i nosa. Liczba miejsc w strefie koncertowej jest ograniczona. Zgłoszenia można dokonać od 21 do 25 września 2020 roku mailowo pisząc na adres drabinianka@rdk.rzeszow.pl (decyduje kolejność zgłoszeń). Regulamin, karta zgłoszenia i klauzula dostępne są na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury www.rdk.rzeszow.pl

Reklama
Poprzedni artykułJedyna na Podkarpaciu farma dyniowa wkrótce będzie dostępna!
Następny artykułAn-124 Rusłan, potęga transportowa w Rzeszowie