Strona główna LEŻAJSK Kompletnie pijany kierował motorowerem

Kompletnie pijany kierował motorowerem

0
Reklama

Policjanci z Leżajska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Policyjny alkomat wykazał w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Wczoraj po godz. 16, funkcjonariusze z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, podczas służby patrolowej na terenie Brzózy Królewskiej, zauważyli kierującego motorowerem, którego styl jazdy wskazywał, że może być pod działaniem alkoholu. W związku z uzasadnionym podejrzeniem popełnienia przestępstwa, policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Mężczyzną okazał się 49-letni mieszkaniec Brzózy Królewskiej. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 3,5 promila alkoholu.

Reklama

Motorower, którym kierował mężczyzna został zabezpieczony, a on sam, ze względu na swój stan został przekazany pod opiekę rodzinie. Kierujący za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policja przypomina, że kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym podlega karze grzywny, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolości do lat 2.

Poprzedni artykułWyprzedzał i zderzył się z autem, którego kierująca skręcała [foto]
Następny artykułUkrainiec prowadził auto ze skradzioną skrzynią biegów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!