Strona główna TARNOBRZEG Kompletnie pijani rodzice opiekowali się czterolatkiem

Kompletnie pijani rodzice opiekowali się czterolatkiem

419
0

Tarnobrzescy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwych rodziców, którzy zajmowali się swoim 4-letnim dzieckiem. Rodzice pili alkohol razem ze swoim znajomym. Matka dziecka miała ponad promil alkoholu w organizmie, ojciec blisko promil. Teraz sprawą obojga zajmie się sąd rodzinny.

W sobotę po godz. 19, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu, że nietrzeźwi rodzice opiekują się małym dzieckiem. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu jednego z bloków przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu, zastali małżeństwo i ich znajomego. Osoby te były pijane. W pokoju było jeszcze 4-letnie dziecko.

Badania alkomatem wykazały, że zarówno 28-letnia matka, jak i 53-letni ojciec byli nietrzeźwi. U kobiety urządzenie wykazało 1,22 promila alkoholu, u ojca dziecka niecały promil alkoholu. Ich znajomy miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Rodzice dziecka oświadczyli, że kilka minut wcześniej pili piwo. 4-letni chłopczyk trafił pod opiekę bliskich.

Sprawa nietrzeźwych rodziców zostanie przekazana do sądu rodzinnego, który podejmie dalsze decyzje. Sytuacją rodziny będzie interesował się także dzielnicowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here