Strona główna SANOK Komańcza: Nieprzytomna leżała na schodach. Pomógł jej policjant

Komańcza: Nieprzytomna leżała na schodach. Pomógł jej policjant

0
Reklama

Dzielnicowy udzielił pomocy kobiecie leżącej przy schodach Urzędu Gminy w Komańczy. Prawdopodobnie dzięki prowadzonej przez niego resuscytacji kobieta przeżyła. Obecnie przebywa w szpitalu, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Wczoraj przed godz. 19. dzielnicowy kontrolował rejon Urzędu Gminy w Komańczy. W okolicy schodów zauważył osobę leżącą  w nienaturalnej pozycji.
Policjant podszedł aby sprawdzić co się stało. Okazało się, że przy schodach leżała kobieta, była nieprzytomna. Dzielnicowy stwierdził, że kobieta nie oddycha i nie ma wyczuwalnego pulsu. Wezwał na miejsce karetkę. Sam natomiast rozpoczął resuscytację krążeniowo-oddechową i prowadził ją aż do przyjazdu pogotowia. Ratownicy, którzy przejęli akcję ratunkową po pewnym czasie stwierdzili, że czynności życiowe powróciły. Kobieta została przewieziona do szpitala.
Na miejsce przybył mąż 69-letniej mieszkanki powiatu sanockiego, który potwierdził, że od pewnego czasu miała ona problemy z sercem i planowała zrobić niezbędne badania w tym zakresie.
źr. KPP Sanok 

Reklama
Poprzedni artykułFaliszówka: Zginął 36-latek przygnieciony przez ciągnik
Następny artykułPrzemyśl: Robert Majka przejmie mandat poselski Bakuna