Strona główna LEŻAJSK Kolejny sklep Bricomarché na Podkarpaciu otwarty

Kolejny sklep Bricomarché na Podkarpaciu otwarty

0
Reklama

W Leżajsku, przy ul. Hutniczej 2 właśnie otworzono pierwszy sklep Bricomarché w tej miejscowości. To już 14. placówka sieci w województwie podkarpackim, która przyciąga swoich klientów bogatym asortymentem produktów do domu i ogrodu. Właścicielem jest Józef Jermalonek, od wielu lat związany z Grupą Muszkieterów.

Reklama

Sklep Bricomarché w Leżajsku należy do lokalnego przedsiębiorcy, Józefa Jermalonka, który przed otworzeniem nowej placówki, przez długi czas prowadził Bricomarché w Jelczu–Laskowicach. Zgromadzone doświadczenie wykorzystuje teraz w nowym sklepie, który mieści się w Leżajsku, przy ul. Hutniczej 2.

Placówka oferuje klientom szeroki wybór asortymentu w postaci 28 tys. referencji. Wśród nich znajdują się produkty z kategorii takich jak: materiały budowlane, produkty ogrodowe, dekoracje czy kwiaty, te ostatnie właściciel pozyskuje bezpośrednio od lokalnych dostawców. Klienci mogą korzystać również z dodatkowych usług: transportu zakupionych artykułów pod wskazany adres oraz cięcia materiałów drewnianych i drewnopochodnych – blatów i drzwi. W nowym sklepie można także dokonać zakupów na raty czy zamówić artykuły drogą internetową i odebrać je w placówce w ciągu zaledwie 2 godzin od złożenia zamówienia, w specjalnie wyznaczonym miejscu w obrębie sklepu, bez potrzeby stania w kolejce.

Bricomarché w Leżajsku posiada halę sprzedażową o powierzchni 2600 mkw., a także ogród zewnętrzny zajmujący 900 mkw. Do dyspozycji klientów sklepu jest również aż 80 miejsc parkingowych, 3 kasy oraz 24-osobowa, wyszkolona kadra pracownicza.

 – Jako wieloletni przedsiębiorca sieci Bricomarché, jestem dumny z naszego sukcesu i rosnącej popularności marki wśród klientów w całej Polsce. Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie w branży DIY pozwoli mi z sukcesami prowadzić nową placówkę w Leżajsku. Mam doskonały zespół pracowników i ogromne wsparcie ze strony Grupy Muszkieterów, dlatego jestem bardzo dobrej myśli i już teraz serdecznie zapraszam mieszkańców Leżajska i okolic do sprawdzenia naszej oferty mówi Józef Jermalonek, właściciel sklepu w Leżajsku.

Na klientów w Leżajsku będą czekały z okazji otwarcia liczne atrakcje i konkursy nagrodami. Dodatkowo wszyscy klienci, będący użytkownikami programu lojalnościowego Moje Bricomarché, już od pierwszego dnia mogli korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzyma e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona.   

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!