Strona główna NISKO Kolejny młody kierowca znacznie przekroczył prędkość

Kolejny młody kierowca znacznie przekroczył prędkość

0
Reklama

W miniony weekend, funkcjonariusze ruchu drogowego z Niska, kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy, jeżdżący drogami powiatu. Policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy zignorowali przepisy drogowe i rażąco przekroczyli prędkość. Do obu tych sytuacji doszło w sobotę.  

Jeden z kierowców został zatrzymany do kontroli drogowej, na jednej z ulic w Zarzeczu. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na osobowe audi, które jechało z nadmierną prędkością. Otrzymany z pomiaru wynik, nie pozostawił wątpliwości. 19-letni kierowca audi jechał z prędkością 137 km/h w miejscu, gdzie obowiązywał limit 50 km/h. Młody kierowca jechał aż o 87 km/h za szybko.

Niespełna godzinę wcześniej, ten sam policyjny patrol, tym razem w Nisku, zatrzymał do kontroli osobową hondę. Za jej kierownicą siedział 32-latek. Mężczyzna, na ulicy Sandomierskiej, przekroczył dozwoloną prędkość o 70 km/h. Miał na liczniku 120 km/h.

Za niebezpieczną jazdę, obaj mężczyźni zostali ukarani wysokimi mandatami – kierujący audi otrzymał  2,5 tys. złotych, natomiast kierujący hondą 2 tys. złotych. Zarówno 19-latek, jak i 32-latek, stracili prawa jazdy.

Reklama

Dodatkowo okazało się, że mężczyźni mieli już na swoich kontach zgromadzone punkty karne. Kolejne, które tego dnia otrzymali, spowodowały przekroczenie ich limitu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, czeka ich teraz ponowny egzamin.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!