Strona główna BIESZCZADY Kolejny lokal na Podkarpaciu otwiera się na klientów

Kolejny lokal na Podkarpaciu otwiera się na klientów

0

Już w ten weekend, od piątku wielbiciele piwa rzemieślniczego będą mogli ponownie zawitać do Browaru Rzemieślniczego Wojkówka w miejscowości o tej samej nazwie.


W ramach spotkania klubu Konfederacji każda chętna osoba będzie mogła zawitać do klimatycznego lokalu urządzonego w dawnej szkole. Sam budynek jest pięknie urządzony i klimatyczny, co można zobaczyć na zdjęciach.

Klienci mają także możliwość obejrzenia samego procesu warzenia piwa, ponieważ sala barowa jest oddzielona przeszkloną powierzchnią od pomieszczenia z kadziami, w których warzone jest piwo.
Browar serwuje piwa rzemieślnicze o krótkim terminie przydatności tworzone wyłącznie z naturalnych składników i naturalnie mętne, bez pasteryzacji, a także smaczne jedzenie. Aby skosztować zarówno tego unikalnego napoju, jak i gorących dań podawanych w lokalu należy udać się do browaru w ten weekend. Będzie on czynny (w ramach zamkniętego spotkania) w godzinach 15-22 od piątku do niedzieli. Mimo, iż miejsca w głównej sali na piątek i sobotę w głównej sali są już zarezerwowane, to właściciel, pan Piotr Zajdel obiecał przygotować około 120 dodatkowych miejsc dla gości na tarasie wokół lokalu. Taras będzie ogrzewany z trzech kominków, oraz podgrzewaczy, więc i tam zimno nie grozi.
Więcej informacji na temat tego wydarzenia można uzyskać pod linkiem: https://www.facebook.com/zzbrowar/photos/a.536282656521147/1838088406340559/
Tarcza antykryzysowa to fikcja? List przedsiębiorcy z Bieszczad


 

Poprzedni artykułPod wpływem śniegu zawalił się dach domu, w środku byli ludzie [foto]
Następny artykuł9 lat więzienia dla ojca z Izdebek, który molestował swoje dzieci