Strona główna NISKO Kolejni poszukiwani trafili w ręce policji

Kolejni poszukiwani trafili w ręce policji

0
Reklama

Do szerokiego wachlarza zadań dzielnicowego należy między innymi kontrolowanie przestrzegania prawa, dokonywanie wywiadów i ustaleń, czy też realizowanie zadań z zakresu ścigania sprawców przestępstw i wykroczeń. Niejednokrotnie, podczas wykonywanych czynności, dzielnicowi ujawniają osoby ukrywające się przed organami ścigania. Tak też było w minioną sobotę. Funkcjonariusze zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn.

W minioną sobotę, niżańscy dzielnicowi, dzięki dobremu rozpoznaniu swoich rejonów służbowych i trafnie zebranym ustaleniom, zatrzymali trzech mężczyzn ukrywających się przed organami ścigania.

Reklama

Pierwszy z nich, 26-latek, został zatrzymany w Nisku. Mężczyzna był poszukiwany przez miejscowy sąd, celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Tego samego dnia, funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu kolejnych dwóch mężczyzn – w gminie Jarocin zatrzymali 54-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia za popełnione przestępstwa drogowe, a w miejscowości Zarzecze 31-latka, wobec którego zasądzono zastępczą karę aresztu, za wykroczenia porządkowe.

Mieszkańcy powiatu niżańskiego, nie trafili do zakładu karnego, ponieważ skorzystali z możliwości wpłacenia grzywien. To już kolejne działania niżańskich dzielnicowych podczas, których w wyniku trafnych ustaleń zostały zatrzymane osoby poszukiwane.

Poprzedni artykułWpadli nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Byli poszukiwani przez sąd
Następny artykułIMGW ostrzega: Burze z gradem i silny wiatr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!