Strona główna DĘBICA Kolejni kierowcy bez prawa jazdy

Kolejni kierowcy bez prawa jazdy

0
Reklama

O 59 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 65-letni kierowca citroena. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dębiccy policjanci, podczas ubiegłego weekendu, za nadmierną prędkość zatrzymali prawa jazdy jeszcze dwóm innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Podczas weekendu na terenie powiatu dębickiego, trzech kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 65-letni mieszkaniec Lubeni, który kierując citroenem, jadąc w sobotę przez Pustków, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 59 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Reklama

Również w sobotę, tym razem w Lipinach, policjanci zatrzymali prawo jazdy 30-letniej mieszkance Krynicy-Zdrój. Kobieta jechała skodą z prędkością 105 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania, był 29-letni mieszkaniec Lubziny, który w niedzielę w Brzeźnicy, w terenie zabudowanym, przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał osobowym suzuki mając na liczniku 106 km/h. Kierowcy stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące oraz zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 1500 zł oraz 13 punktami karnymi.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Reklama
Poprzedni artykułNie żyje 23-letni były piłkarz Cosmosu Nowotaniec
Następny artykułTrwa transport maszyny TBM na Podkarpacie [video]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!