Strona główna RZESZÓW Kino Samochodowe w Rzeszowie

Kino Samochodowe w Rzeszowie

126
0

Kino Samochodowe – Poland Tour 2020, to pierwsza tego typu trasa, organizowana przez Fundację Klub Młodych Liderów oraz TheMadAd. W ciągu trzech miesięcy odwiedzą oni kilkadziesiąt miast w całej Polsce, gdzie w bezpieczny sposób dostarczą rozrywki. W Rzeszowie Kino Samochodowe odbędzie się już 5 czerwca, na parkingu Auchan Krasne. Bilety już w sprzedaży, za pośrednictwem strony empikbilety.pl lub aplikacji Going.
Trasa filmowa rozwija się bardzo dynamicznie, miast wciąż przybywa, a to wszystko ze względu na ograniczony obecnie dostęp do rozrywki i kultury. Większość imprez masowych musiała zostać odwołana, jednak dzięki najnowszym zmianom, kina samochodowe będą mogły pojawić się w polskich miastach. Kino pojawi się w Rzeszowie 5 czerwca (piątek), na parkingu Auchan Krasne.
To właśnie w ten wieczór, zostanie rozłożony ekran o powierzchni 100 m kw., na którym wyświetlone będą filmy, wybrane przez mieszkańców w ankiecie na Facebooku. Jeżeli zaś chodzi o dźwięk, to będzie on przesyłany falami radiowymi, prosto do samochodów. Duże zainteresowanie Kinem Samochodowym przyczyniło się do zrealizowania, nie jednego, a dwóch seansów w każdym mieście.
Znane są już filmy, które decyzją mieszkańców pojawią się w Rzeszowie:

  • godzina 21.00 – wyświetlony zostanie film „Boże Ciało” – opowiada historię dwudziestoletniego Daniela, który podczas pobytu w zakładzie poprawczym zaczyna snuć marzenia o byciu księdzem. Warunkowo zwolniony chłopak zostaje skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Nowy rozdział życia postanawia rozpocząć od wizyty w miejscowym kościele, podczas której omyłkowo zostaje wzięty za księdza. Choć jego ekscentryczne metody ewangelizacji budzą kontrowersje, to zdobywa on zaufanie wśród parafian,
  • godzina 24.00 – wyświetlony zostanie film „Bodyguard Zawodowiec” – Michael Bryce jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą nawet, że jeśli chroni cię Bryce, stajesz się nieśmiertelny, jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Bryce ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę, który zdecydował się zeznawać przeciw dyktatorowi oskarżonemu o ludobójstwo. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

W każdym pokazie udział weźmie około 100 samochodów. Bilety  są dostępne do kupienia, za pośrednictwem strony empikbilety.pl, aplikacji Going lub na stronie internetowej www.kino-samochodowe.com. 
Sponsorem wydarzenia jest firma Al.Capone oraz firma Skoda.
Najważniejsze zasady, które będą obowiązywać w czasie wydarzenia:

  • Nie wolno wysiadać z pojazdów
  • Bilety skanowane są przez zamknięte okno pojazdu (w razie konieczności uchylenia okna należy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę)
  • Nie ma możliwości rezerwacji miejsc – należy stosować się do poleceń obsługi i organizatorów.
  • Wjazd wyłącznie dla samochodów osobowych (niższych niż 2 m wysokości)
  • Obowiązuje zakaz palenia i picia alkoholu podczas wydarzenia
  • Bileterzy mają prawo mierzyć temperaturę uczestnikom imprezy
  • W samochodzie przebywać mogą wyłącznie osoby określone w obowiązujących przepisach na dzień imprezy, w ilości także określonych tymi przepisami.

ź. UM Rzeszów