Strona główna NISKO Kilka lat ukrywał się. Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Kilka lat ukrywał się. Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

0
Reklama

 W wyniku zebranych ustaleń, dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku zatrzymali w powiecie stalowowolskim 39-latka poszukiwanego listem gończym, który od kilku lat ukrywał się przed organami ścigania.

W sobotę, dwaj dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku pojechać pod jeden z adresów w powiecie stalowowolskim, ponieważ ustalili, że może tam przebywać poszukiwany 39-latek. Za popełnione przestępstwa, niżański sąd rejonowy wydał wobec mężczyzny kilka nakazów doprowadzenia oraz list gończy.

Reklama

Kiedy policjanci przyjechali pod ustalony adres, zauważyli na posesji mężczyznę, który od blisko 4 lat ukrywał się przed organami ścigania i przebywał za granicą. 39-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę nałożoną przez sąd.

Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym, to bardzo ważny krok w egzekwowaniu prawa i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom.

Reklama
Poprzedni artykułWracają piłkarskie emocje. Mecze Ekstraklasy zobaczysz w TVP
Następny artykułWzmożony ruch kolumn pojazdów wojskowych w czasie ćwiczeń pod kryptonimem STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!