Strona główna KOLBUSZOWA Kierowca i pasażer ciężarówki ukarani za agresywne zachowanie na drodze

Kierowca i pasażer ciężarówki ukarani za agresywne zachowanie na drodze

0
Reklama

Kierowca ciężarówki oraz pasażer zostali ukarani za agresywne zachowanie na drodze. Jeden z mężczyzn rzucił plastikową butelką w jadący przed nimi samochód osobowy. Mężczyźni wygrażali kierowcy, kiedy ten nagrywał ich zachowanie telefonem komórkowym. Dzięki przekazanym przez zgłaszającego informacjom, policjanci zatrzymali ciężarówkę do kontroli drogowej. Kierowca scanii oraz pasażer zostali ukarani mandatami.

W piątek po południu, do dyżurnego kolbuszowskiej jednostki przyszedł zdenerwowany mieszkaniec powiatu mieleckiego, który poinformował o bulwersującym zachowaniu kierowcy ciężarówki, która za nim jechała.

Z relacji mężczyzny wynikało, że kiedy przejeżdżał przez odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej, kierowca jadącej za nim ciężarówki zaczął na niego trąbić, a następnie z ciężarówki ktoś wyrzucił plastikową butelkę w kierunku jego pojazdu. Kiedy kierowca zatrzymał się w korku, z ciężarówki wysiadło dwóch mężczyzn, z których jeden uderzył w szybę jego samochodu, a drugi usiłował wyrwać mu telefon, którym rejestrował ich zachowanie. Zgłaszający przekazał, że ciężarówka odjechała w kierunku Radomia.

Reklama

Dzięki szczegółom podanym przez mężczyznę, kilka minut później, patrol kolbuszowskiej drogówki zatrzymał wskazany pojazd w Majdanie Królewskim.

Policjanci wylegitymowali 46-letniego kierowcę i 44-letniego pasażera ciężarówki. Jak się okazało, mieszkańcy województwa mazowieckiego podróżowali niesprawnym technicznie pojazdem. Policjanci ukarali 46-latka za kierowanie niesprawnym technicznie pojazdem oraz za zaśmiecanie i zakłócanie porządku publicznego. Zatrzymali również dowód rejestracyjny niesprawnej ciężarówki. 44-letni pasażer przyjął mandat za zakłócanie porządku publicznego.

Reklama
Poprzedni artykułArek Kłusowski z „Idealnym synem” powalczy o tytuł Przeboju Lata RMF FM i Polsatu
Następny artykułTrzy osoby ranne w zderzeniu w Makowisku. Ukrainiec ukarany mandatem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!