Strona główna NISKO Kierował pod wpływem i bez uprawnień. Przy kontroli podał dane brata

Kierował pod wpływem i bez uprawnień. Przy kontroli podał dane brata

0
Reklama

Zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna – z takimi konsekwencjami musi liczyć się teraz 21-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego zatrzymany do kontroli przez niżańskich policjantów. Mężczyzna celowo wprowadził funkcjonariuszy w błąd, podając im dane osobowe swojego brata. Dodatkowo miał blisko pół promila alkoholu w organizmie, a ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

We wtorek po godz. 20, policjanci niżańskiego ruchu drogowego w Wolinie zatrzymali do kontroli samochód marki Renault. Podczas kontroli, kierowca był zdenerwowany, a już po chwili funkcjonariusze poznali powód tego zachowania.

Reklama

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny i okazało się, że miał on blisko pół promila alkoholu w organizmie. Ponadto, podczas weryfikacji tożsamości w policyjnych systemach okazało się, że dane osobowe, które podał kierujący, nie są zgodne z odpowiedzią otrzymaną przez policyjny system sprawdzeń. 21- latek podał policjantom dane osobowe swojego brata.

Dodatkowo mieszkaniec powiatu stalowowolskiego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został już przesłuchany przyznając się do popełnionych czynów. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Grozi mu teraz wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Poprzedni artykułII etap poszukiwań szczątków ofiar zbrodni OUN/UPA w Mucznem
Następny artykułOślepiło ich słońce, doszło do wypadków [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!