Strona główna MIELEC Kibice Stali Mielec dopingowali pod stadionem. Interweniowała policja

Kibice Stali Mielec dopingowali pod stadionem. Interweniowała policja

0
Reklama

W rozegranym dziś meczu PKO Ekstraklasy Stal Mielec zremisowała z Cracovią Kraków 0:0. Pod stadionem pojawili się zgodnie z zapowiedzią mieleccy kibice, chcący wesprzeć znajdujący się w trudnej sytuacji zespół.

Fani biało-niebieskich w swojej relacji w mediach społecznościowych opisują interwencje policji, które doprowadziły do opuszczenia przez nich miejsca zgromadzenia:

Od tygodnia trwa w naszych szeregach mobilizacja związana z akcją dopingu.
Na godzinę przed meczem okolice stadionu oraz pół miasta przypominają oblężoną twierdzę, przez mielecką i rzeszowską prewencje. Legitymowane są nawet przypadkowe osoby przechodzące w okolicach stadionu – parodia w najczystszym wydaniu. Po wielu trudnościach na miejscu zbiórki docieramy pod stadion, gdzie zapada decyzja komendanta, iż nie zostaniemy wpuszczeni w docelowe miejsce dopingu. Nie pomogły argumenty, że teren na którym miał być prowadzony doping jest miejscem publicznym i w żaden sposób nie jest to strefa, na którą zwykły obywatel nie ma prawa wejścia. W takim przypadku prowadzimy doping z miejsca, w którym zostaliśmy zatrzymani. Widać rosnące ciśnienie i w 19 minucie meczu pojawiają się zmasowane patrole prewencji, które rozpoczynają interwencję, przerywając nasz doping. Powodu takiego zachowania nie znamy. Odpalamy pirotechnikę i po krótkich ganiankach opuszczamy miejsce.

Reklama

Kibice z Mielca apelują do całego środowiska o działanie:

Czas najwyższy przerwać ten chory proceder. Jeśli dożyliśmy czasów, w którym komendant ogranicza swobodę przemieszczania się, to oznacza, że w tym kraju dzieją się naprawdę złe rzeczy. Jako wspólnota kibicowska musimy podejmować zdecydowane ruchy i walczyć z patologią. W innym przypadku sytuacja będzie się stopniowo pogarszać, czego powoli zaczynamy być świadkami.

Dziękujemy Wszystkim obecnym fanatykom Stali.

PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI! 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!