Strona główna MIELEC Kibice Stali Mielec chcą zorganizować pociąg specjalny do Szczecina

Kibice Stali Mielec chcą zorganizować pociąg specjalny do Szczecina

0
Reklama

Prawdopodobnie 22 kwietnia w Szczecinie rozegrany zostanie mecz pomiędzy Pogonią Szczecin, a FKS Stalą Mielec. Nie znamy jeszcze dokładnie szczegółów spotkania, jednak już dziś kibice z Mielca chcą wyruszyć na mecz wyjazdowy swojej drużyny pociągiem specjalnym.

Zastanawiacie się pewnie czemu Szczecin? Już spróbujemy wam wytłumaczyć dlaczego. Lata mijają, a nam nigdy jeszcze nie było dane gościć w dużej ilości kibiców w klatce na stadionie Pogoni. Dodatkowo mecz z drużyną z czołówki tabeli, atmosfera na stadionie na wysokim poziomie, czego brakuje? A no brakuje NAS bawiących się i głośno wspierających piłkarzy z sektora gości. Kolejnym powodem, który zachęca to rzecz, którą wcześniej wspominaliśmy — WYJAZD POCIĄGIEM SPECJALNYM, jest to niecodzienność. Nie każdy jeździ pociągiem na co dzień, a tym bardziej na mecz swojej ukochanej drużyny. Emocje, jakie towarzyszą wyjazdom, są nie do opisania. Mecz, który wielu z WAS może, pozostać w pamięci, a i nawet zachęcić do większej ilości meczów wyjazdowych, nie tylko pociągiem, ale też innymi środkami transportu– podają kibice Stali Mielec, tłumacząc chęć wyjazdu na najdalszy mecz swojej drużyny w rundzie.

Reklama

W sieci założono zrzutkę na organizację niecodziennego wyjazdu. Celem jest zebranie 50 000 zł. Kilka dni temu, niespełna tydzień po starcie zbiórki na koncie pojawiło się 10 000 zł.

https://zrzutka.pl/6d98x5

Kibice Stali Mielec zachęcają do wsparcia organizacji wyjazdu. Prócz strony ze zrzutką finansową, na Facebooku powstała grupa licytacji, gdzie każdy chętny może wesprzeć inicjatywę.

https://www.facebook.com/groups/dlastali/?ref=share

Kibice informują, że: jeśli nie uzbierają kwoty odpowiedniej do zorganizowania pociągu, to pieniądze zostaną wykorzystane do dofinansowania wyjazdu autobusowego.

Reklama
Poprzedni artykułDuży pożar budynku gospodarczego w Przyłęku
Następny artykułBył poszukiwany. Wpadł w ręce policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!