Strona główna MIELEC Kibice domagają się otwarcia stadionów. Fani z Mielca zapowiadają doping

Kibice domagają się otwarcia stadionów. Fani z Mielca zapowiadają doping

0
Reklama

Kibice Stali Mielec wywiesili na trybunie stadionu przy ul. Solskiego 1 transparent „otwierać stadiony”. Fani „Biało-niebieskich” przyłączyli się w ten sposób do ogólnopolskiej akcji. Ponadto na profilach kibiców można znaleźć komunikat zapraszający do dopingowania piłkarzy w pojedynku z Cracovią, który odbędzie się w Mielcu 19.02.

Akcja „Otwieramy Stadiony” jest ogólnopolską inicjatywą kibiców ponad podziałami. Transparenty z takimi hasłami pojawiły się na trybunach meczów PKO BP Ekstraklasy oraz na bramach i płotach przy stadionach. Kibice tak opisują tę akcję:Premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji prasowej ogłosił pierwsze decyzje dotyczące luzowania obostrzeń. Otwarte mają zostać między innymi hotele oraz obiekty kulturalne. W ramach zjednoczenia z resztą środowisk kibicowskich domagamy się kolejnych kroków w naszej sprawie! OTWIERAĆ STADIONY! Polskie ekipy wywieszają transparenty z jasnym przekazem do rządzących.
Stęsknieni za możliwością wspierania swojego zespołu fani mieleckiej Stali zapowiadają, że zgromadzą się pod stadionem i poprowadzą doping, by pomóc piłkarzom znajdującym się obecnie na końcu ligowej tabeli. Poniżej prezentujemy ich komunikat:

WAŻNY KOMUNIKAT DLA KAŻDEJ OSOBY,UWAŻAJĄCEJ SIĘ ZA FANATYKA NASZEJ STALI!

AKCJA „DOPINGUJEMY JEDNĄ POŁOWĘ”

Prosimy o przeczytanie posta i potraktowanie sprawy jako priorytet. Parę dni temu, decyzją rządu zostało zniesione wiele obostrzeń.
Nic nie stało na przeszkodzie żeby otworzyć np. teatry, które są pomieszczeniami zamkniętymi, gdzie ryzyko zarażenia wirusem jest o wiele większe niż w przypadku stadionów, w kwestii których nie poczyniono żadnych kroków i nadal są zamknięte. Wszystkim nam zabiera się atmosferę i przywilej kibicowania, czyli to co kochamy najbardziej. Kluby tracą środki z wpływów za bilety, lecz mimo tego nie podejmuje się rozmów w tym temacie. Na tą chwilę nie znamy nawet zbliżonych terminów czy jakichkolwiek innych założeń odnośnie powrotu na trybuny. Dodatkowo jesteśmy w sytuacji, w której nasza drużyna jak nigdy potrzebuje wsparcia, przed ważnymi i ciężkimi meczami o punkty. Mamy dość przestoju i pandemii, dlatego wychodzimy z ciekawą inicjatywą.
Aby wspomóc naszych piłkarzy w walce o punkty organizujemy na najbliższym domowym meczu z Cracovią Kraków, tj. 19 lutego w piątek zorganizowany doping przez jedną połowę z pod stadionu. Jeśli uważasz się za fanatyka i nic nie stoi na przeszkodzie abyś z nami wsparł drużynę, Twoim obowiązkiem jest zjawić się 17:30 na zbiórce pod Domem Kultury. Oczywiście wszyscy muszą pamiętać o zachowaniu bezpiecznych odległości i przestrzeganiu wymogów sanitarnych.
PAMIĘTAJCIE STAL MIELEC TO MY.
ONI WALCZĄ NA BOISKU, MY NIE BĄDŹMY BIERNI POZA NIM.
19 LUTEGO, PIĄTEK – DOM KULTURY, GODZINA 17:30
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!
ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ INNE EKIPY DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI! Udostępniamy, namawiamy znajomych!!!
Pokażmy że dla wielu z nas kibicowanie jest czymś więcej niż życiową pasją. To nieodłączna część naszego życia, która została nam zabrana i nie wiemy kiedy wróci na właściwe tory.
Reklama