Strona główna BIESZCZADY Karpacki Jarmark w Baligrodzie. W programie loty balonem i Festiwal Kapeli Bojkowskich

Karpacki Jarmark w Baligrodzie. W programie loty balonem i Festiwal Kapeli Bojkowskich

0
Reklama

W środku lata w centrum Bieszczad odbędzie się wyjątkowa impreza. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, występy kapel ludowych i okazja do skosztowania wyrobów kulinarnych powinny przyciągnąć dużych i małych poszukiwaczy dobrej zabawy.

Karpacki Jarmark rozpocznie się w sobotę 5 sierpnia o godz. 15:00 na baligrodzkim stadionie. Tego dnia darmowe będą wszystkie atrakcje dla dzieci: dmuchańce, wata cukrowa, popcorn oraz lody. Do tego dla najmłodszych wystąpi teatrzyk oraz zorganizowane będą animacje i piana party. Dorośli będą mieli okazję poruszać się w czasie zabawy tanecznej.

Reklama

Niedziela to przede wszystkim XXI Festiwal Kapel Bojkowskich, ale organizatorzy zaplanowali także spotkanie z autorem książek o Bieszczadach – Andrzejem Potockim. Na śmiałków czekać będą loty balonem, choć dla ułatwienia – na uwięzi. Wielu z pewnością ostrzy już sobie apetyt na wyroby kulinarne przygotowane na konkurs Kół Gospodyń Wiejskich „Baligrodzkie smaki”. Dni jarmarku zakończy o godz. 20:00 koncert Góralskiej Kapeli Bajeranci, a po nim dyskoteka pod gwiazdami.

Poprzedni artykułPijany motocyklista wjechał w rowerzystów
Następny artykułOdzyskano mercedesa, poszukiwanego przez służby belgijskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!