Strona główna RZESZÓW Kamień, Rzeszów: Tir wjechał w budynek mieszkalny

Kamień, Rzeszów: Tir wjechał w budynek mieszkalny

0

Wczoraj przed północą policjanci interweniowali w Kamieniu, gdzie kierowany przez obywatela Mongolii samochód ciężarowy zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny. W budynku przebywały dwie osoby. Mimo, że budynek został w znacznym stopniu uszkodzony, nikt nie odniósł obrażeń.


Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 23.45, w Kamieniu. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym, 38-letni obywatel Mongolii stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drewniany dom. W wyniku zderzenia budynek został w znacznym stopniu uszkodzony. W domu przebywały dwie osoby. Uszkodzeniu uległ również słup energetyczny, co spowodowało uszkodzenie dachu w sąsiednim budynku. Zarówno mieszkańcy budynków jak i kierowca nie odnieśli obrażeń.
38-latek był trzeźwy. Mieszkańcy uszkodzonego domu, noc spędzili u sąsiadów, natomiast samochód ciężarowy został odholowany na parking.
W nocy po zdarzeniu policjanci zabezpieczali budynek przed dostępem osób postronnych. Skalę uszkodzeń oraz czy budynek będzie nadawał się do dalszego użytkowania, oceni nadzór budowlany.
źr. KMP Rzeszów 

Poprzedni artykułBudy Łańcuckie: Wypadek na autostradzie. Kierowca zasnął za kierownicą
Następny artykułKolbuszowa: Uciekinier z motocyklem złapany przez policję