Strona główna TURYSTYKA Już we wrześniu polecimy z Jasionki do Oslo na Luton w Londynie

Już we wrześniu polecimy z Jasionki do Oslo na Luton w Londynie

0

We wrześniu Port Lotniczy w Jasionce otworzy się na kolejne nowe kierunki. Z naszego lotniska będzie można dotrzeć bezpośrednio do Oslo oraz na londyńskie lotnisko Luton. O nowych trasach informował podczas konferencji prasowej prezes spółki Adam Hamryszczak.

Kolejne nowe propozycje WiZZ Aira, przewoźnika która od niedawna korzysta z podkarpackiego lotniska. W grudniu lądowała pierwsza maszyna z holenderskiego Eidhoven. We wrześniu lądować i startować będą kolejne. Bilety można już rezerwować za pośrednictwem internetu. Te najtańsze, promocyjne zaczynają się już od 89 zł.

To bardzo ważna informacja potwierdzona dziś przez WiZZ AIR, dwie bardzo ciekawe propozycje kolejnych połączeń z naszego lotniska. Loty na lotnisko Luton w Londynie oraz do Oslo to również realizacja i potwierdzenie deklaracji ze strony węgierskiego przewoźnika, że bedzie rozszerzać swoją ofertę dla naszych mieszkańców. Nowe propozycje połączeń to koejny krok w rozwoju Portu Lotniczego w Jasionce – podkreśla marszałek Władysław Ortyl.

Nowe kierunki z Jasionki to tylko część ofensywy WiZZ Aira w Polsce. Przewoźnik ogłosił dziś mocne poszerzenie oferty na loty z Polski. W letniej ofercie uruchomione zostaną połączenia z Gdańska do Burgas oraz Warszawy na hiszpańską wyspę Fuerteventurę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here