Strona główna RZESZÓW Już jutro pikieta Młodzieży Wszechpolskiej "STOP terrorowi LGBT"

Już jutro pikieta Młodzieży Wszechpolskiej "STOP terrorowi LGBT"

0
Reklama

W piątek odbyła się konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej w sprawie sobotniej manifestacji pod hasłem „STOP terrorowi LGBT”. Przedstawiciele organizacji przedstawili szczegóły wydarzenia.

Dzisiaj na płycie rzeszowskiego rynku odbyła się konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej w sprawie jutrzejszej manifestacji „STOP terrorowi LGBT”. Przedstawiciele organizacji przybliżali szczegóły zbliżającego się wydarzenia.
Powodem jutrzejszej manifestacji jest chęć wyrażenia sprzeciwu coraz większej agresji i wcześniej wspomnianemu terrorowi pochodzącego ze strony środowisk LGBT- Marcin Kowalski, prezes struktur Młodzieży Wszechpolskiej na Podkarpaciu
Wydarzenie będzie miało miejsce na rzeszowskim rynku w sobotę o 16:00.Z całej Polski napływają przykłady terroryzowania ludzi przez środowisko LGBT, jednym z nich jest zmuszenie do odejścia prezesa radia Nowy Świat, który to ośmielił się nazwać mężczyznę mężczyzną.
Jak informowali organizatorzy, manifestacja będzie się odbywać z przestrzeganiem ustalonych norm sanitarnych.
Będzie to klasyczna manifestacja składająca się z przemówień i dobitnego głoszenia naszych haseł, choć nie wykluczamy pojawienia się happeningu. 
Zapytany o możliwość wystąpienia kontrmanifestacji, prezes struktur Młodzieży Wszechpolskiej na Podkarpaciu Marcin Kowalski, odpowiedział: Nie wykluczamy takiej możliwości, jednak jak na ten moment w Biuletynie Informacji Publicznej nasza manifestacja jest jedyną zarejestrowaną na dzień jutrzejszy. 
Organizatorzy wydarzenia informują: Wiemy, że jesteśmy w naszym kraju większością. Nie możemy więc pozwolić sobie na bierność w obliczu narastającego ucisku ze strony środowisk LGBT. Nasza bierność oznacza ich zwycięstwo, którym będzie zniszczenie ładu opartego na prawie naturalnym i zamach na naszą wolność. Najwyższy czas powiedzieć STOP, póki nie jest jeszcze na to za późno.
 

Reklama