Strona główna RZESZÓW Już dziś w Rzeszowie Wielka Studencka Integracja- Otrzęsiny 2021

Już dziś w Rzeszowie Wielka Studencka Integracja- Otrzęsiny 2021

0

Po kilku miesiącach wakacji i sesji poprawkowej studenci powracają na uczelnie. Początkiem października studenci mogą też poświętować rozpoczęcie roku na tzw. otrzęsinach, imprezach dedykowanych nowym studentom, rozpoczynającym dopiero przygodę ze studiami wyższymi. Wśród imprez, które odbędą się w Rzeszowie, dużą popularnością w sieci cieszy się impreza studencka „Studenckie Otrzęsiny Rzeszowa”.

Marka „Poprawka” zajmująca się planowaniem oraz organizacją imprez, zaprasza na największą imprezę rozpoczynającą rok akademicki 2021/2022.

W zaproszeniu na imprezę czytamy:

„Studenckie Otrzęsiny Rzeszowa! Najlepsza muzyka, którą przygotujemy specjalnie pod wasze wymagania !! Wyjątkowe atrakcje i przede wszystkim Wielka Studencka Integracja ! Dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych, udostępniajcie. Lecimy z największa imprezą w Rzeszowie!


Widzimy się w BAJKA DISCO CLUB TERAZ MUSI NAM SIĘ UDAĆ TO SPOTKANIE !
WSTĘP FREE Wszyscy, którzy: • WEZMĄ UDZIAŁ w wydarzeniu, • POLUBIĄ ” POPRAWKA” wchodzą do klubu do 21:30 za Free! Lista FB zostaje zamknięta o 14:00 w dniu 06.10.2021 r.


REZERWACJE Rezerwacje loży odpalamy od 29.09.2021.


ATRAKCJE Atrakcje będziemy podawać na bieżąco


SZCZEGÓŁY Data: 6 października 2021 (ŚRODA), 21:00, BAJKA DISCO CLUB RZESZÓW
Selekcja: 18+ Wstęp: Lista FB: 21:00-21:30 – FREE ( jeśli będą znajdować się na liście) 21:00-4:00( Z LEGITYMACJĄ STUDENCKĄ PRZEZ CAŁĄ IMPREZĘ WSTĘP 10 ZŁ ) Pozostali: 21:00-21:30 – 15PLN ( BEZ LEGITYMACJI STUDENCKIEJ ) 21:31-… – 20 PLN ( BEZ LEGITYMACJI STUDENCKIEJ )
Do zobaczenia!
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji gości. Oczywiście wszystko odbywać będzie się przy zachowaniu obowiązujących środków ostrożność .

Poprzedni artykułPodczas ucieczki po włamaniu wpadł, bo zgubił klucze od auta
Następny artykułSkandal na meczu w Żurawiczkach. Piłkarz uderzył w twarz sędziego
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here