Strona główna RZESZÓW Jest pozew w trybie wyborczym przeciw prezydentowi Rzeszowa

Jest pozew w trybie wyborczym przeciw prezydentowi Rzeszowa

0
fot. facebook/ Razem dla Rzeszowa
Reklama

KW Razem dla Rzeszowa złożył pozew w trybie wyborczym ws. prezydenta miasta Konrada Fijołka oraz radnego Tomasza Kamińskiego. Chodzi o powielanie nieprawdziwych informacji o rzekomym związku członków stowarzyszenia z partią PiS.

Komitet domaga się zaprzestania powielania informacji oraz przeprosin. Dodatkowo obaj samorządowcy mieliby wpłacić na Fundację im. Stefana Batorego po 20 tys. złotych.

Reklama

Skoro rozpoczęła się negatywna kampania wyborcza przez prezydenta Konrada Fijołka, to my do tego stylu prowadzenia kampanii chcemy się odnieść. Partie polityczne bazują na skłóceniu społeczeństwa. Jeżeli Tomasz Kamiński i Konrad Fijołek wyciągają brudne polityczne dłonie w naszą stronę i myślą, że uda im się sprowadzić dyskusję do poziomu brukowego, to się grubo mylą. My chcemy się oprzeć na faktach i odnieść do kłamstw, które padły medialnie w różnych miejscach – mówił prof. Jacek Strojny, kandydat Razem dla Rzeszowa na urząd prezydenta miasta.

Artur Polakiewicz, pełnomocnik wyborczy KW Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa, zapowiedział także złożenie wkrótce pozwu o ochronę dóbr osobistych oraz zawiadomienia do prokuratury o przestępstwie zniesławienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!