Strona główna MIELEC Jest areszt dla sprawcy wypadku na obwodnicy Mielca

Jest areszt dla sprawcy wypadku na obwodnicy Mielca

0
Reklama

Sąd Rejonowy w Mielcu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, wobec 28-letniego mieszkańca gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna spowodował wypadek na obwodnicy Mielca. Jak wykazało badanie kierował on samochodem będąc w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło 11 kwietnia br., na obwodnicy Mielca. Kierujący samochodem marki Ford Mondeoo, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował do przydrożnego rowu. W pojeździe znajdowały się 2 osoby. Zarówno kierujący jak i pasażer byli nietrzeźwi. Z uwagi na doznane w wyniku wypadku obrażenia, zostali przewiezieni do szpitala. Pasażer pojazdu został poważnie ranny.

Reklama

Badanie stanu trzeźwości kierowcy wskazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Jak ustalili w toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, 28-letni kierujący – sprawca wypadku był już wcześniej karany, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadał aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Mielcu, sąd zastosował 3 miesiące tymczasowego aresztu dla 28-letniego sprawcy wypadku.

Reklama
Poprzedni artykułDziecko spadło z roweru i trafiło do szpitala
Następny artykułBiało-czerwone quady przejadą dziś przez Brzozów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!