Strona główna LEŻAJSK Jest areszt dla sprawców pobicia w Leżajsku

Jest areszt dla sprawców pobicia w Leżajsku

0
Reklama

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Leżajska, którzy pobili 29-letniego mężczyznę. Zatrzymani usłyszeli zarzuty. Sąd Rejonowy w Leżajsku zdecydował, że obaj sprawcy pobicia najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

22 listopada br., dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu 29-letniego mieszkańca Leżajska. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że sprawcami pobicia było dwóch mężczyzn w wieku 32 i 28 lat, a do pobicia doszło w garażu, na posesji jednego ze sprawców. Z policyjnych ustaleń wynikało, że 29-latek spotkał się z mężczyznami, we wcześniej umówionym miejscu, gdzie wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie został zaatakowany przez jednego ze współbiesiadników, w wyniku czego przewrócił się na ziemię, gdzie następnie był uderzany rękoma i kopany przez obu mężczyzn. W związku z tym zajściem pokrzywdzony doznał licznych obrażeń.

Reklama

Sprawcy zostali zatrzymani. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyznom zarzutów udziału w pobiciu. 28-latek nie przyznał się do zarzucanego mu czynu, odmówił również składania wyjaśnień. Drugi z mężczyzn przyznał się, a także złożył obszerne wyjaśnienia.

Postanowieniem Sądu Rejonowego w Leżajsku obaj mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Reklama
Poprzedni artykuł72-letni kierowca wjechał w skarpę. Trafił do szpitala
Następny artykułNiemożliwe staje się możliwe. Takiej pomocy się nie spodziewała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!