Strona główna SPORT Jerzy Dudek spotka się z młodzieżą z Przemyśla

Jerzy Dudek spotka się z młodzieżą z Przemyśla

0
fot. Jerzy Dudek Fan Page
fot. Jerzy Dudek Fan Page
Reklama

60-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, Jerzy Dudek przyjedzie do Przemyśla. Były bramkarz Realu Madryt odwiedzi we wtorek 19 września młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Przemyślu oraz Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (SP 16). W planie spotkania jest wspólny trening.


Wizyta zwycięzcy Ligi Mistrzów w Przemyślu związana jest z młodzieżą, która wzięła udział w nowym projekcie Klubów Sportowych Orange polegającym na stworzeniu unikalnej gry, opartej na zasadach według autorskiego pomysłu klubu.

Harmonogram spotkania – Przemyśl, 19 września 2017

10:00 – 10:50 – spotkanie z dyrekcją i uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 (na boisku „Orlik” przy ul. Kopernika). Krótka pogadanka, konkurs rzutów karnych, wspólne zdjęcia, rozdanie zdjęć z autografem.
11:00 – 11:50 – spotkanie z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 (ul. Dworskiego). Podpisanie portretu stworzonego przez dzieci z oddziałów przedszkolnych, autografy na piłkach. Portret zostanie wystawiony na aukcji, a zebrana kwota przekazana na pomoce dydaktyczne dla oddziałów przedszkolnych SOSW nr 1. Krótka pogadanka, wspólne zdjęcia, rozdanie zdjęć z autografem.
12:20 – 13:50 – wspólny trening w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Mickiewicza 30). Pogadanka, kilka prostych konkursów z różnych dyscyplin sportowych, wspólne zdjęcia z zawodnikami szkoły, która wspomagała nas w wyzwaniu, widzami, rozdanie zdjęć z autografem.

Reklama
 źr. Portal Przemyski, fot. Jerzy Dudek fanpage
Reklama