Strona główna DĘBICA Jechał rowerem mając 3 promile. Dostał wysoki mandat

Jechał rowerem mając 3 promile. Dostał wysoki mandat

0
Reklama

Policjanci dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli rowerzystę. Mężczyzna chwilę po tym jak pił alkohol, ruszył w podróż w miejscowości Straszęcin. Podczas sprawdzenia okazało się, że 41-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Wczoraj policjanci dębickiej drogówki, podczas patrolowania Straszęcina, około 15.30, zauważyli mężczyznę jadącego rowerem. Policjanci zatrzymali go do kontroli. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Głowaczowej. Badanie stanu trzeźwości, wykazało, że cyklista miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Reklama

Pamiętajmy, że takie zachowanie, nie tylko skutkuje mandatem, ale może doprowadzić do nieodwracalnych w skutkach tragedii, dla samego rowerzysty, jak też innych uczestników ruchu drogowego. Jeżeli jesteś świadkiem takiego nieodpowiedzialnego zachowania, reaguj, informując o sytuacjach niezgodnych z prawem. O każdej niepokojącej sytuacji można powiadomić Policję dzwoniąc pod numer 112.

Reklama
Poprzedni artykułWeszła na jezdnię wprost przed nadjeżdżającą ciężarówkę
Następny artykułBiskupi o beatyfikacji Rodziny Ulmów. Wiemy, kiedy będzie ich liturgiczne wspomnienie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj