Strona główna DĘBICA Jechał rowerem mając 3 promile. Dostał wysoki mandat

Jechał rowerem mając 3 promile. Dostał wysoki mandat

0
Reklama

Policjanci dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli rowerzystę. Mężczyzna chwilę po tym jak pił alkohol, ruszył w podróż w miejscowości Straszęcin. Podczas sprawdzenia okazało się, że 41-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Wczoraj policjanci dębickiej drogówki, podczas patrolowania Straszęcina, około 15.30, zauważyli mężczyznę jadącego rowerem. Policjanci zatrzymali go do kontroli. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Głowaczowej. Badanie stanu trzeźwości, wykazało, że cyklista miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Reklama

Pamiętajmy, że takie zachowanie, nie tylko skutkuje mandatem, ale może doprowadzić do nieodwracalnych w skutkach tragedii, dla samego rowerzysty, jak też innych uczestników ruchu drogowego. Jeżeli jesteś świadkiem takiego nieodpowiedzialnego zachowania, reaguj, informując o sytuacjach niezgodnych z prawem. O każdej niepokojącej sytuacji można powiadomić Policję dzwoniąc pod numer 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!