Strona główna POLITYKA Jasionka, Rzeszów: Rusza Kongres 590

Jasionka, Rzeszów: Rusza Kongres 590

0
Reklama

Kongres 590 będzie najważniejszym polskim wydarzeniem gospodarczym tego roku. 16 i 17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego – G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa spotkają się przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej.


Kongres 590 to jedyna w swoim rodzaju impreza dedykowana szerokim rzeszom polskich przedsiębiorców, od start-upów i małych firm, poprzez sektor MŚP, aż do dużych spółek giełdowych. Wśród gości panelowych nie zabraknie wybitnych ekspertów z dziedziny gospodarki, przedsiębiorców, urzędników odpowiadających za rozwiązania prawne i osobistości ze świata biznesu. Tym samym uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do dzielenia się opiniami i doświadczeniem.
Wśród prelegentów znaleźli się: Prezydent RP Andrzej Duda, Premier Beata Szydło, Minister Finansów Mateusz Morawiecki, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, Marszałek Woj. Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz inni politycy, dziennikarze, samorządowcy i biznesmeni.
Więcej na stronie Kongresu 590.
źr.: kongres590.pl

Reklama