Policjanci jarosławskiej jednostki poszukiwali od środy 79-letniego mieszkańca gminy Jarosław. Mężczyzna wyszedł rano z domu i wrócił. Ponieważ miał problemy ze zdrowiem, zaniepokojona rodzina powiadomiła Policję. Funkcjonariusze odnaleźli zaginionego seniora w czwartek. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W środę, po godz. 20 do dyżurnego jarosławskiej jednostki zgłosiła się mieszkanka gminy Jarosław, która poinformowała o zaginięciu 79-letniego ojca. Z przekazanych informacji wynikało, że około godz. 8 mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił. Ponieważ miał problemy ze zdrowiem, zaniepokojona córka powiadomiła Policję.

Jarosławscy policjanci rozpoczęli poszukiwania zaginionego. Funkcjonariusze sprawdzili szpitale, dworce autobusowy i kolejowy, teren w pobliżu miejsca zamieszkania, jednak nie doprowadziło to do odnalezienia zaginionego.

W trakcie prowadzonej akcji poszukiwawczej, w czwartek po godz.13, policjanci zauważyli w rejonie rzeki San zaginionego mężczyznę. 79-latek był zdezorientowany i nie wiedział, jak ma trafić do domu. Chwilę później, trafił pod opiekę lekarzy.

źr. KPP Jarosław