wtorek, 28 maja, 2024
Strona główna WIADOMOŚCI Jarosław: Powieszono psa! Policja poszukuje sprawcy

Jarosław: Powieszono psa! Policja poszukuje sprawcy

0
Reklama
Policja poszukuje zwyrodnialca, który powiesił psa na płocie. Szczenię zostało powieszone na osiedlu Słonecznym w Jarosławiu. O sprawie poinformowała wolontariuszka schroniska dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach. 

Do zdarzenia doszło w weekend, na osiedlu Słonecznym w Jarosławiu. Nieznany do tej pory sprawca, powiesił psa, na ogrodzeniu za miejscową szkołą podstawową. Policja apeluje mieszkańców o pomoc w ujęciu sprawcy tego haniebnego czynu.

Reklama

Młody pies został powieszony na niebieskim sznurku, który został przywiązany do ogrodzenia. Co gorsze, zwierzę powieszono tuż przy boisku szkoły podstawowej. Istniało spore ryzyko, że mogły go zauważyć małe dzieci.

O sprawie poinformowana została jarosławska policja, która próbuje ustalić sprawcę. – Nasi funkcjonariusze dokonali oględzin tego miejsca. Zabezpieczyliśmy sznurek, będziemy przeglądać również monitoring, który jest zamontowany w szkole. Trzeba sprawdzić, czy kamery skierowane w okolice tamtego miejsca coś zarejestrowały – mówi Marta Gałuszka, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.
Ze swojej strony apelujemy do naszych czytelników o pomoc w śledztwie. Nie ma przyzwolenie na takie barbarzyństwo, a jego sprawca powinien zostać surowo ukarany!

Źr: onet.pl

Reklama