Strona główna JAROSŁAW Jarosław: Potrącenie pieszego. Policja szuka sprawcy

Jarosław: Potrącenie pieszego. Policja szuka sprawcy

0
Reklama

65-letni pieszy ucierpiał wczoraj w wypadku na ul. Zamkowej w Jarosławiu. Mężczyzna został potrącony przez nieustalonej marki pojazd. Kierowca tego samochodu odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci apelują do świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu okoliczności tego wypadku.


Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w Jarosławiu na ul. Zamkowej. Do zdarzenia doszło około godz. 10, na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nieustalonym pojazdem, jadąc od centrum miasta w kierunku Szówska, potrącił pieszego przechodzącego przez jezdnię. Poszkodowany w wyniku potrącenia upadł i doznał obrażeń. Kierujący pojazdem zaraz po zdarzeniu odjechał z miejsca.
Tuż przed godz. 12, pokrzywdzony, 65-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, zgłosił się do szpitala i zawiadomił o tym zdarzeniu. Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, a także zabezpieczyli ślady.
Policjanci apelują do osób, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 50 tel. 16 624 03 10 lub 16 624 03 11.
źr. KPP Jarosław 

Reklama