Strona główna JAROSŁAW Jarosław: Podczas prac budowlanych wykopali…bombę lotniczą. Policja ewakuowała 50 osób

Jarosław: Podczas prac budowlanych wykopali…bombę lotniczą. Policja ewakuowała 50 osób

0
Reklama

W Jarosławiu na ul. Przemysłowej, podczas prowadzonych prac budowlanych, odnaleziono niewybuch. Policjanci przeprowadzili rozpoznanie minersko-pirotechniczne i powiadomili saperów. Do czasu ich przyjazdu policyjny patrol będzie zabezpieczał miejsce odnalezienia niewybuchu.

Policjanci zabezpieczają miejsce ujawnienia niewybuchu w Jarosławiu na ul. Przemysłowej. Tuż po godz. 11 dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie od Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. O tym znalezisku powiadomiły osoby, prowadzące prace budowlane.
Dyżurny Policji skierował na miejsce patrol. Policjanci przeprowadzili rozpoznanie minersko-pirotechniczne i stwierdzili, że podczas prac ziemnych odnaleziona została bomba lotnicza. O znalezisku dyżurny powiadomił saperów z Rzeszowa. Wstrzymano prowadzone tam prace budowlane. Do czasu przyjazdu saperów, to miejsce zabezpieczają policjanci.
Około godz. 14.30 saperzy z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich przejęli niewybuch. W tym czasie policjanci ewakuowali 50 pracowników i wstrzymali ruch dla pojazdów na ul. Przemysłowej.
źr. KPP Jarosław

Reklama
Reklama