Strona główna WIADOMOŚCI Jaki prezent na Dzień Nauczyciela?

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela?

0
Prezent czekoladki
Reklama

Już niebawem Dzień Edukacji Narodowej, mylnie zwany Dniem Nauczyciela. Tego dnia świętować powinni nie tylko pedagodzy, ale też uczniowie, którzy są najbardziej plastyczną częścią edukacji. To oni w przyszłości staną się lekarzami, dziennikarzami, inżynierami, czy nauczycielami właśnie.

Jako, że uczniom tego dnia raczej prezentów się nie daje, a szkoły ograniczają się czasem do skrócenia lekcji, wyjścia do kina, czy na wycieczkę, tak tradycyjnie nauczycielom daje się upominki.

Reklama

Wielu uczniów decyduje się na zakup dla nauczyciela spersonalizowanego prezentu, który na długo zapadnie w pamięć i będzie przypominał o klasie i uczniach, którzy na przykład kończą swoją edukację w danej klasie, czy kończą szkołę.

Rodzaj prezentu zależy w głównej mierze od funduszy, jakimi operujemy. I tu wchodzi też w grę decyzja, czy prezent kupuje wspólnie cała klasa, czy każdy uczeń indywidualnie.

Skrzynka spersonalizowana ze słodyczami
W sieci, a także w wielu sklepach z upominkami, otrzymać możemy eleganckie pudełka, skrzyneczki z personalizowanym napisem, w którym umieścić możemy słodkości. Taka forma podarowania czekoladek jest nowoczesną formą, a pudełeczko z życzeniami i imiennym podpisem może posłużyć nauczycielowi przez lata. Można w nim schować drobiazgi, pomoce naukowe, czy pamiątki związane z daną klasą.

Bilet do kina, teatru, filharmonii
Mimo, że to także tradycyjna forma podziękowania, niejeden nauczyciel ucieszy się na widok biletu na ulubioną sztukę teatralną, musical, czy najnowszy film. Przed zakupem warto wiedzieć jakie są preferencje kulturalne i rozrywkowe nauczyciela, a także warto zadbać by podarować podwójną wejściówkę, tak by pedagog mógł wybrać się na seans z bliską mu osobą, mężem, żoną, partnerem, etc.

Fotoksiążka
Niemal idealnym prezentem dla nauczyciela będzie fotoksiążka ze wspólnymi zdjęciami całej klasy. Uczniowie często decydują się na taką formę prezentu, gdyż na zdjęciach uchwycone zostały wszystkie najważniejsze chwile z pobytu w danej szkole. W fotoksiążce umieścić można podpisy uczniów, dedykacje i życzenia.

Kubek, imbryk, kawiarka
Kto jak nie nauczyciele uwielbia kawę, czy herbatę! Kubek z ciekawym napisem, np. imiennym, czy śmiesznym związanym z przedmiotem nauczania na pewno rozbawi i ucieszy nauczyciela i będzie mu towarzyszył podczas przerw w pokoju nauczycielskim. Imbryk czy kawiarka z pewnością przysporzą radości dla fanów kawy i herbaty.

Zestaw prezentowy z kosmetykami do pielęgnacji
Sklepy z kosmetykami oferują w swojej ofercie dedykowane zestawy pielęgnacyjne i do kąpieli. Mydełka, płyny czy sole do kąpieli w ciekawych zapachach i kolorach mogą pozwolić nauczycielowi na stworzenie domowego SPA, w sam raz na relaks po pełnym wrażeń roku szkolnym.

Pióro
Ciekawym gadżetem dla nauczyciela będzie pióro wieczne, z dedykacją czy wygrawerowanym podpisem. Taki przedmiot może posłużyć długie lata, jeśli wykonany będzie z dobrej jakości elementów. Pióro, czy długopis zawsze przydadzą się nauczycielowi.

Koszulka
Chcąc podarować nauczycielowi śmieszny i nowatorski prezent, warto sięgnąć po koszulki z napisami. Możemy wymyśleć własny wzór, napis, by umieścić go na koszulce. Nauczyciel chętnie będzie prezentował się w nim w szkole 

Biżuteria
Celebrytka, kolczyki, czy łańcuszek z srebra lub złota ucieszą damską część grona pedagogicznego. Sklepy jubilerskie mają w swojej ofercie szeroką gamę biżuterii. Zegarek czy bransoletka również ucieszą nauczyciela.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!