Strona główna BRZOZÓW Izdebki, Brzozów: Wypadek z udziałem motocyklisty

Izdebki, Brzozów: Wypadek z udziałem motocyklisty

0

W sobotnią noc brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Izdebkach. W zdarzeniu poważnych obrażeń doznał 26-letni motocyklista. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.


Do wypadku doszło w sobotę przed godz. 4,  w Izdebkach. Funkcjonariusze skierowani na miejsce zastali tam załogę karetki pogotowia udzielającą pomocy rannemu mężczyźnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-latek jadący motocyklem typu kros prawdopodobnie w trakcie wymijania z samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Ponadto okazało się, że motocykl, którym jechał, nie był ubezpieczony, ani zarejestrowany.
Wskutek tego zderzenia kierujący jednośladem doznał poważnych obrażeń. 26-latek został przewieziony do szpitala. Obrażenia jakich doznał uniemożliwiały przeprowadzenie badania stanu trzeźwości.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku.
źr. KPP Brzozów

Poprzedni artykułIMGW ostrzega: Przez region przejdą deszcz, wiatr i burze, a lokalnie grad
Następny artykułMichałówka, Jarosław: Stracił panowanie nad kierownicą i rozbił auto