Strona główna JAROSŁAW Idąc na służbę, zatrzymał poszukiwanego listami gończymi

Idąc na służbę, zatrzymał poszukiwanego listami gończymi

0
Reklama

Policjant z wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej komendy, będąc przed służbą, zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. Zauważył go, na jednym z przysklepowych parkingów. 46-letni mieszkaniec Jarosławia poszukiwany był dwoma listami gończymi.

Funkcjonariusz wydziału patrolowo-interwencyjnego, idąc do służby, zauważył na przysklepowym parkingu, na ul. Bema w Jarosławiu, mężczyznę, który rysopisem odpowiadał osobie poszukiwanej.

Reklama

Funkcjonariusz podjął interwencję wobec mężczyzny. 47-latek nie stosował się do wydawanych przez niego poleceń i zaczął się nerwowo zachowywać. Z uwagi na dynamiczną sytuację, funkcjonariusz poprosił przechodzącą obok kobietę, aby zadzwoniła pod numer alarmowy 112.

Mundurowi z wydziału patrolowo-interwencyjnego, którzy przybyli na miejsce, doprowadzili 47-latka do policyjnego aresztu.

Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany dwoma listami gończymi, wydanymi przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu. 47-latek, najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym. Dodatkowo mężczyzna poszukiwany był przez Prokuraturę Rejonową w Jarosławiu, celem wykonania z nim czynności procesowych.   

Poprzedni artykułUkraińscy kierowcy bez uprawnień i z fałszywymi dokumentami
Następny artykuł93-latka z Rzeszowa odzyskała wyłudzone oszczędności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!