W sieci, na niemieckojęzycznej stronie internetowej, pojawiła się informacja o sprzedaży Hotelu Arłamów. Obiekt wyceniono na kwotę 135 mln euro.

Na niemieckiej stronie sprzedażowej pojawił się wpis dotyczący sprzedaży Hotelu Arłamów. Leżący u podnóża Bieszczadów obiekt cieszy się sporą popularnością. To tu szkolenia i zgrupowania odbywali m.in. piłkarze polskiej reprezentacji.

Wpis z wystawionym na sprzedaż hotelem znaleźć można na portalu immowelt.de Cena za obiekt posiadający cztery gwiazdki, czyli będący bardzo luksusowym, to 135 mln euro.Obiekt otwarty został w 2013 roku, znajduje się tu 254 pokoje, mogące pomieścić 700 klientów. Przy hotelu znajduje się bogaty kompleks sportowy, gdzie znaleźć można halę sportową, korty do tenisa i squash’a, a także siłownię, strzelnicę, park linowy, salę fitness i basen.

Portal Nowiny.24 poinformował wczoraj, po rozmowie z przedstawicielką hotelu, Anna Kubicką, że wpis dotyczący sprzedaży obiektu jest nieprawdziwy. Zdementowano informacje jakoby właściciel chciał go sprzedać. Sprawa ma zostać wyjaśniona.