Strona główna RZESZÓW Grzegorz Braun jako pierwszy złożył podpisy poparcia

Grzegorz Braun jako pierwszy złożył podpisy poparcia

0
Reklama

Grzegorz Braun podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed rzeszowskim ratuszem ogłosił, że jego komitet zebrał już wymaganą liczbę podpisów potrzebną do rejestracji kandydatury. Wybory na prezydenta Rzeszowa mają się odbyć 9 maja. Poseł Konfederacji wzywał o utrzymanie tego terminu.

Grzegorz Braun podziękował wszystkim współpracownikom za pracę przy zbiórce podpisów. By zarejestrować kandydaturę na prezydenta Rzeszowa trzeba ich zebrać 3000. W zbiórkę zaangażowanych było kilkadziesiąt osób, sympatyków i działaczy Konfederacji nie tylko z Rzeszowa, ale również z innych okręgów wyborczych. Przedstawiciele komitetu nie zamierzają jednak kończyć zbiórki. Potrwa ona do czasu gdy pełnomocnik komitetu Tomasz Buczek otrzyma decyzję o zarejestrowaniu kandydata.

Grzegorz Braun zaapelował do kontrkandydatów o zorganizowanie debaty.

Reklama

„Korzystam też z okazji, żeby po raz kolejny niestety jak do tej pory bez odzewu, wyzwać moich kontrkandydatów na pojedynek, werbalny rzecz jasna. Proszę, debatujmy. Dyskutujmy, prezentujmy programy. Mój komitet z moim udziałem dokonał bardzo szerokiej, otwartej prezentacji ramowego programu wyborczego i czas najwyższy, żebyśmy debatowali.”

Po konferencji policja wkroczyła, by wylegitymować jej uczestników:

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!