Strona główna LEŻAJSK Groźny wypadek w Kuryłówce. Dwóch kierowców rannych

Groźny wypadek w Kuryłówce. Dwóch kierowców rannych [foto]

0

Do czołowego zderzenia forda i subaru doszło dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej nr 877 na odcinku pomiędzy Starym Miastem a Kuryłówką. Ranni kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Dzisiaj po godz. 8, policjanci leżajskiej komendy zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 877 pomiędzy Starym Miastem a Kuryłówką. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący subaru, 81-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, jechał w kierunku Leżajska, a kierujący fordem, 48-letni mieszkaniec Leżajska, w kierunku Kuryłówki.

Z nieustalonych dotąd przyczyn doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Kierowcy podróżowali sami, obaj doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala.

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana przez cztery godziny. Ruch przywrócono po godz. 12. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów oraz zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

Poprzedni artykułWypadek w trakcie remontu domku. 51-latek w szpitalu
Następny artykuł44-letni Irakijczyk zatrzymany na granicy
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj