Strona główna NISKO Groźne zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba ranna

Groźne zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba ranna

0
Reklama

Niżańscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, do jakiego doszło w Zarzeczu. Kierujący fiatem, holował ciągnik rolniczy z podpiętym wozem konnym, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z peugeotem. 41-latek, kierujący holowanym ciągnikiem nie miał uprawnień do kierowania, a w swoim organizmie miał ponad 1,5 promila.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym fiatem, 82-letni mężczyzna, holując za sobą ciągnik rolniczy z podpiętym wozem konnym, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej osobowym peugeotem. 49-latka, jechała od miejscowości Wólka Tanewska w kierunku miejscowości Zarzecze i będąc na skrzyżowaniu, uderzyła w ciągnięty za fiatem ciągnik rolniczy, który nagle wyjechał na jej pas ruchu.

Reklama

W wyniku tego zdarzenia, kobieta trafiła do szpitala. Kierującemu fiatem oraz kierowcy holowanego ciągnika, nic się nie stało.

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że 41-latek kierujący holowanym ciągnikiem, miał ponad 1,5 promila alkoholu w swoim organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a sprzęt którym kierował, nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz ubezpieczenia.

Kierowca fiata oraz ciągnika rolniczego za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!